powrót do menu

Oszczędność energii i odbijanie promieni słonecznych

Aluminium know-how to jest sekret skutecznego cieniowania - czy jesteś w Holandii czy w Meksyku. Ekrany aluminiowe zapewniają wymagany poziom odbijania energii słonecznej, a do powstającego pomiędzy nimi powietrza dodajemy chłodzenie. Niektóre ekrany można połączyć tak aby uzyskać wysoki poziom dyfuzji aby stymulować wzrost roślin i lepiej regulować ich temperaturę. Są słoneczne ekrany które nadają sie do większości zastosowań: wewnątrz i na zewnątrz, otwarty dach - z zawiesaanymi systemami przesuwnymi lub rolowanymi. W bardzo gorących klimatach kombinacja kilku ekranów zapewnia najlepszą kontrolę.

ILS

Ekran rolowany do oszczędzania energii słonecznej i odbijania promieni słonecznych

ILS zaprojektowano jako wytrzymały materiał bezproblemowo działający jako ekran rolowany. ILS łączy wysoką izolacyjność cieplną skuteczne cieniowanie i dyfuzję światła. Izolacja cieplna daje oszczędności energii podczas słonecznej pogody i chroni rośliny przed promieniowaniem słonecznym w gorące dni. Ekran stabilizuje efekt cieplarniany i dostarcza równomierne światło.

Ekrany wewnętrzne firmy Svensson montowane w obiektach szklarniowych i blokach foliowych polecane są do wszystkich rodzajów i typów. Ekrany są odporne na działanie UV i długo pozostają bez zabrudzeń.

Dane techniczne:

ILS CLEAR
51% przpuszczalność światła przy słonecznej pogodzie
46% przpuszczalność światła przy zachmurzonym niebie
55% oszczędność energii

ILS ULTRA
35% przpuszczalność światła przy słonecznej pogodzie
32% przpuszczalność światła przy zachmurzonym niebie
60% oszczędność energii

ILS 50 ULTRA
28% przpuszczalność światła przy słonecznej pogodzie
25% przpuszczalność światła przy zachmurzonym niebie
65% oszczędność energii

ILS A/A
4% przpuszczalność światła przy słonecznej pogodzie
5% przpuszczalność światła przy zachmurzonym niebie
70% oszczędność energii