powrót do menu

Cieniowanie

Jeśli twoje roślny potrzebują wiecej odpoczynku, to podwójne ekrany cieniujące mogą kontrolowac 99,9% światła - zaspokaja to potrzeby nawet najbardziej wymagających roślin. Masz nawet wybór pomiędzy powierzchnią aluminową a białą jako górną warstwę dla lepszego odbijania promieni słonecznych z drugim białym ekranem intensyfikującym światło. Ekrany są mocowane w szklarniach w systemie przesuwnym a z ILS HORTIROLL w systemie rolującym.

ILS HORTIROLL REVOLUX

Trudnopalny, rolowany ekrany do zaciemnienia i oszczędności energii

Zaprojektowany jako wytrzymały materiał bezproblemowo działający jako ekran rolowany ILS HORTIROLL REVOLUX oferuje cieniowanie na ścianach bocznych. Biała powierzchnia pomaga odbijać światło z powrotem na rośliny zwiękaszjąc wzrost, jednoczesnie reguluje niechciane światło słoneczne i gazy cieplarniane. Ekrany są odporne na działanie UV i długo pozostają bez zabrudzeń.

REVOLUX wykonana jest z materiałów trudno palnych dlatego jest to optymalny wybór dla wszystkich instalacji z punktu widzenia bezpieczeństwa pożarowego. Spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa w branży ogrodniczej.

Dane techniczne:

<0,1% przepuszczalność światła przy słonecznej pogodzie
<0,1% przepuszczalność światła przy zachmurzonym niebie
70% oszczędność energii