back to menu

Odbijanie promieni słonecznych

Aluminium know-how to jest sekret skutecznego cieniowania - czy jesteś w Holandii czy w Meksyku. Ekrany aluminiowe zapewniają wymagany poziom odbijania energii słonecznej, a do powstającego pomiędzy nimi powietrza dodajemy chłodzenie. Niektóre ekrany można połączyć tak aby uzyskać wysoki poziom dyfuzji aby stymulować wzrost roślin i lepiej regulować ich temperaturę. Są słoneczne ekrany które nadają sie do większości zastosowań: wewnątrz i na zewnątrz, otwarty dach - z zawiesaanymi systemami przesuwnymi lub rolowanymi. W bardzo gorących klimatach kombinacja kilku ekranów zapewnia najlepszą kontrolę.

XLS F HARMONY REVOLUX

Ekran trudnopalny do cieniowania i chłodzenia

XLS F REVOLUX HARMONY skutecznie odbija światło słoneczne, a jego otwarta struktura umożliwia przepływ powietrza i chłodzenie. W nocy pomaga zmniejszyć straty ciepła i minimalizuje powstawanie rosy oraz ryzyko chorób grzybiczych. W chłodnym klimacie może służyć do oszczędzania energii w nocy.

Ekrany wewnętrzne firmy Svensson montowane w obiektach szklarniowych i blokach foliowych polecane są do wszystkich rodzajów i typów. Ekrany są odporne na działanie UV i długo pozostają bez zabrudzeń.

REVOLUX wykonana jest z materiałów trudno palnych dlatego jest to optymalny wybór dla wszystkich instalacji z punktu widzenia bezpieczeństwa pożarowego. Spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa w branży ogrodniczej.

Dane techniczne:

XLS 25 F HARMONY REVOLUX
75% przpuszczalność światła przy słonecznej pogodzie
69% przpuszczalność światła przy zachmurzonym niebie
15% oszczędność energii

XLS 35 F HARMONY REVOLUX
67% przpuszczalność światła przy słonecznej pogodzie
63% przpuszczalność światła przy zachmurzonym niebie
15% oszczędność energii

XLS 45 F HARMONY REVOLUX
55% przpuszczalność światła przy słonecznej pogodzie
52% przpuszczalność światła przy zachmurzonym niebie
20% oszczędność energii

XLS 55 F HARMONY REVOLUX
48% przpuszczalność światła przy słonecznej pogodzie
45% przpuszczalność światła przy zachmurzonym niebie
20% oszczędność energii