powrót do menu

Odbijanie promieni słonecznych

Aluminium know-how to jest sekret skutecznego cieniowania - czy jesteś w Holandii czy w Meksyku. Ekrany aluminiowe zapewniają wymagany poziom odbijania energii słonecznej, a do powstającego pomiędzy nimi powietrza dodajemy chłodzenie. Niektóre ekrany można połączyć tak aby uzyskać wysoki poziom dyfuzji aby stymulować wzrost roślin i lepiej regulować ich temperaturę. Są słoneczne ekrany które nadają sie do większości zastosowań: wewnątrz i na zewnątrz, otwarty dach - z zawiesaanymi systemami przesuwnymi lub rolowanymi. W bardzo gorących klimatach kombinacja kilku ekranów zapewnia najlepszą kontrolę.

XLS F REVOLUX

Flame retardant screen for shading and cooling

XLS F REVOLUX efektywnie odbija promienie słoneczne a w swojej otwartej strukturze pozwala na chłodzenie szklarni. W nocy pomaga redukować zgromadzone ciepło w roślinach tymsamym zmiejszając efekt występowania rosy i chorób grzybicznych.

Ekrany wewnętrzne firmy Svensson montowane w obiektach szklarniowych i blokach foliowych polecane są do wszystkich rodzajów i typów. Ekrany są odporne na działanie UV i długo pozostają bez zabrudzeń.

REVOLUX wykonana jest z materiałów trudno palnych dlatego jest to optymalny wybór dla wszystkich instalacji z punktu widzenia bezpieczeństwa pożarowego. Spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa w branży ogrodniczej.

Dane techniczne:

XLS 15 F REVOLUX
47% przepuszczalność światła przy słonecznej pogodzie
43% przepuszczalność światła przy zachmurzonym niebie
20% oszczędność energii

XLS 16 F REVOLUX
38% przepuszczalność światła przy słonecznej pogodzie
36% przepuszczalność światła przy zachmurzonym niebie
25% oszczędność energii

XLS 17 F REVOLUX
32% przepuszczalność światła przy słonecznej pogodzie
28% przepuszczalność światła przy zachmurzonym niebie
27% oszczędność energii

XLS 18 F REVOLUX
16% przepuszczalność światła przy słonecznej pogodzie
15% przepuszczalność światła przy zachmurzonym niebie
30% oszczędność energii