powrót do menu

Oszczędność energii i odbijanie promieni słonecznych

Aluminium know-how to jest sekret skutecznego cieniowania - czy jesteś w Holandii czy w Meksyku. Ekrany aluminiowe zapewniają wymagany poziom odbijania energii słonecznej, a do powstającego pomiędzy nimi powietrza dodajemy chłodzenie. Niektóre ekrany można połączyć tak aby uzyskać wysoki poziom dyfuzji aby stymulować wzrost roślin i lepiej regulować ich temperaturę. Są słoneczne ekrany które nadają sie do większości zastosowań: wewnątrz i na zewnątrz, otwarty dach - z zawiesaanymi systemami przesuwnymi lub rolowanymi. W bardzo gorących klimatach kombinacja kilku ekranów zapewnia najlepszą kontrolę.

XLS HARMONY REVOLUX

Ekran trudnopalny do oszczędność energii i rozproszenia światła

XLS hamony REVOLUX jest to biały ekran z zamkniętą strukturę. W dzień odbija działanie promieni słonecznych, dając wysoki poziom rozproszenia światła - kierując światło dla roślin pod różnymi wieloma kątami i stymuluje wzrost roślin. W nocy pomaga utrzymać stałą temperaturę, oszczędzając energię. Stabilniejsza temperatura minimalizuje powstawanie rosy - zmniejszając ryzyko chorób grzybiczych.

Ekrany wewnętrzne firmy Svensson montowane w obiektach szklarniowych i blokach foliowych polecane są do wszystkich rodzajów i typów. Dzięki doskonałej strukturze materiału ekrany możemy maksymalnie pakietować co pozwala nam zminimalizować straty światła. Ekrany są odporne na działanie UV i długo pozostają bez zabrudzeń.

REVOLUX wykonana jest z materiałów trudno palnych dlatego jest to optymalny wybór dla wszystkich instalacji z punktu widzenia bezpieczeństwa pożarowego. Spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa w branży ogrodniczej.

Dane techniczne:

XLS 30 HAMONY REVOLUX
71% przpuszczalność światła przy słonecznej pogodzie
60% przpuszczalność światła przy zachmurzonym niebie
47% oszczędność energii

XLS 40 HAMONY REVOLUX
60% przpuszczalność światła przy słonecznej pogodzie
56% przpuszczalność światła przy zachmurzonym niebie
47% oszczędność energii

XLS 50 HAMONY REVOLUX
50% przpuszczalność światła przy słonecznej pogodzie
46% przpuszczalność światła przy zachmurzonym niebie
47% oszczędność energii

XLS 60 HAMONY REVOLUX
39% przpuszczalność światła przy słonecznej pogodzie
35% przpuszczalność światła przy zachmurzonym niebie
47% oszczędność energii

XLS 70 HAMONY REVOLUX
28% przpuszczalność światła przy słonecznej pogodzie
27% przpuszczalność światła przy zachmurzonym niebie
47% oszczędność energii