powrót do menu

Cieniowanie

Jeśli twoje roślny potrzebują wiecej odpoczynku, to podwójne ekrany cieniujące mogą kontrolowac 99,9% światła - zaspokaja to potrzeby nawet najbardziej wymagających roślin. Masz nawet wybór pomiędzy powierzchnią aluminową a białą jako górną warstwę dla lepszego odbijania promieni słonecznych z drugim białym ekranem intensyfikującym światło. Ekrany są mocowane w szklarniach w systemie przesuwnym a z ILS HORTIROLL w systemie rolującym.

XLS OBSCURA FIREBREAK

Zaciemnienie i oszczędność energii przy użyciu materiału Firebreak

Ta dwu warstwowa tkanina XLS OBSCURA FIREBREAK słuzy do zacimniani i może w 99,9% to osiągnąć - wystarczająco dla wszystkich tego wymagającyhc roślin. Górna aluminiowa warstwa z jednej strony słuzy jako materiał ceieniujący a z drugiej może zminimalizować straty ciepła nocą. Białe pokrycie między warstwami materiału intensyfikuje dodatkową refleksję światła.

Ekrany wewnętrzne firmy Svensson montowane w obiektach szklarniowych i blokach foliowych polecane są do wszystkich rodzajów i typów. Dzięki doskonałej strukturze materiału ekrany możemy maksymalnie pakietować co pozwala nam zminimalizować straty światła. Ekrany są odporne na działanie UV i długo pozostają bez zabrudzeń.

Każdy ekran Firebreak ma pasek niepalny o szerokości około 40 cm na każdej stronie, który to zapezpiecza rozprzestrzenianiu się ognia z ekranu na ekran. Dlateog materiał Firebreak jest dostępny w szerokości około 80 cm aby zachować poprawność przy instalacji.

Dane techniczne:

XLS OBSCURA FIREBREAK A/A + B/B
<0,1% przepuszczalność światła przy słonecznej pogodzie
<0,1% przepuszczalność światła przy zachmurzonym niebie
75% oszczędność energii

XLS OBSCURA FIREBREAK A/A + B/W
<0,1% przepuszczalność światła przy słonecznej pogodzie
<0,1% przepuszczalność światła przy zachmurzonym niebie
75% oszczędność energii